DEAL 2012 w Dubaju 17 -19 kwietnia

Dubai Entertainment Amusument & Leisure Show (DEAL) jest najważniejszym, a de facto jedynym  wydarzeniem takiego formatu w rejonie Środkowego Wschodu. Dubaj stał się swoistą Mekką dla operatorów branży atrakcji, rozrywki i czasu wolnego.

18. edycja targów DEAL, które organizowane są od 1995. roku, będzie okazją dla producentów, dostawców, przedsiębiorców czy operatorów z regionu Środkowego Wschodu, Afryki, Morza Śródziemnego oraz krajów azjatyckich do zaprezentowania swojej oferty. Zaprezentowane zostaną między innymi najnowocześniejsze przejażdżki, technologie i produkty rozrywkowe, gry interaktywne, symulatory czy też produkty i usługi dla sektora czasu wolnego. Będzie to dla także platforma dająca możliwość wymiany cennych doświadczeń i spostrzeżeń.

Wiele atrakcji czeka również na zwiedzających. Będą oni mogli nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą wielu operatorów, czy zaznajomić się z  najnowocześniejszymi technologiami, lecz także wziąć udział w seminariach, w trakcie których poruszone zostaną zagadnienia takie jak zarządzanie parkami wodnymi, symulatory w kinach 4D, studia wykonalności czy kwestie bezpieczeństwa.

Pełny program seminarium wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest pod adresem: http://www.themeparksdubai.com/scripts/seminars.php?page_act=seminars&pg_hd=DEAL%20SEMINARS


Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email