RAAPA Expo 2012 w Moskwie w dniach 21-23 marca

Rosyjskie Stowarzyszenie Parków Rozrywki i Atrakcji (RAAPA) już za kilka dni zaprasza operatorów oraz ekspertów na coroczne targi i konferencję branży parków i atrakcji.

Określane mianem wydarzenia roku w rosyjskiej branży rozrywki targi i konferencja RAAPA odbędą się w tym roku w Moskwie już po raz 14. Organizowane są one przy współudziale organizacji IAAPA (Międzynarodowego Stowarzyszenia Parków Rozrywki i Atrakcji) oraz rosyjskiego rządu.

Na 8000 m2 powierzchni wystawowej zaprezentuje się 150 firm z 20 krajów, w tym z Rosji, Białorusi, Włoch, Chin, Indii, Turcji, Holandii czy Wielkiej Brytanii. W ubiegłorocznej edycji targów udział wzięło ponad 5000 specjalistów, co pozwala przewidywać frekwencję na przynajmniej równym poziomie w tym roku.

Podczas targów zaprezentowana zostanie szeroka gama atrakcji z różnych sektorów przemysłu rozrywkowego, w tym projekty parków rozrywki i centrów rozrywki familijnej,  kino 3D/4D/5D/6D, gry interaktywne, strzelnice, wyposażenie rozrywkowe i nie tylko.

W ramach targów w dniach 19020 marca odbędzie się również konferencja p.t. “Perspektywy rozwoju branży rozrywkowej w Rosji”, podczas której eksperci wypowiedzą się na temat takich zagadnień, jak organizacja czasu wolnego dla dzieci, bezpieczeństwo przejażdżek dla dzieci, a także wydajności ekonomicznej ośrodków rozrywki familijnej czy bezpieczeństwie i wydajnym zarządzaniu parkami wodnymi oraz aspekcie wsparcia prawnego w biznesie przemysłu rozrywkowego.

Szczegółowe informacje o targach i konferencji wraz z formularzem zgłoszeniowym znaleźć można na stronie: http://raapa.ru/en/press_releases.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email