Wielki boks wraca do Wrocławia

Już 22 września we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się wielkie starcie Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka z Francisco Palaciosem. Będzie to walka o Mistrzostwo Świata WBC. Gala bokserska rozpoczyna się o godzinie 20:00, sprzedaż biletów ruszyła na www.halastulecia.pl.We wrocławskiej Hali Stulecia dojdzie do wielkiego rewanżu pomiędzy jedynym obecnie polskim mistrzem świata w boksie zawodowym Krzysztofem Włodarczykiem a Portorykańczykiem Francisco Palaciosem. Stawką pojedynku będzie należący do popularnego “Diablo” pas championa wagi junior ciężkiej prestiżowej federacji WBC. Włodarczyk i Palacios po raz pierwszy spotkali się w ringu w kwietniu ubiegłego roku, na punkty zwyciężył wówczas Polak. Pretendent do tytułu zapowiada jednak, że we wrześniowym starciu postawi wszystko na jedną kartę i odbierze mistrzowi jego trofeum. „Tym razem nie zamierzam zostawiać losów walki w rękach sędziów, znokautuję Diablo i wrócę do Portoryko jako czempion. Włodarczyk skończy tę walkę na deskach!” – odgraża się Palacios. „Na deskach to on będzie leżał” – ze spokojem komentuje słowa rywala “Diablo”. „Cholernie cieszę się, że będę mógł się z nim znów spotkać. Gwarantuję, że 22 września kibice zobaczą nokaut!” – dodaje polski mistrz.

Dodatkowe atrakcje wieczoru!

Fanów boksu i innych sztuk walki bawić będą również występy artystów, swój występ zapowiedział m.in. słynny tenor Marek Torzewski. Będzie zatem okazja aby na żywo usłyszeć „Do boju Polsko!”.

 info o biletach Boks.jpg

Bilety już w sprzedaży!

Bilety nabyć można w kasach Hali Stulecia oraz na stronie www.halastulecia.pl (dodatkowo sprzedaż prowadzi: ebilet.pl i ticketpro.pl). Ceny, uzależnione są od sektora i miejsca, przedstawiają się następująco: 2000 zł, 1300 zł, 800 zł, 600 zł, 270 zł, 150 zł, 120 zł, 100 zł, 80 zł a najtańsze 65 zł. Więcej informacji na www.halastulecia.pl. Informacje o biletach znajdziecie Państwo na stronie Hali Stulecia lub pod numerem telefonu 71/ 347 51 51.

Boks 780x180.jpg

Organizatorami wrześniowej gali są Hala Stulecia i grupa KnockOut Promotions.

Polecamy także najnowszy film promujący walkę:

Krzysztof “Diablo” Włodarczyk vs Francisco “Wizard” Palacios promo

Źródło: informacja prasowa Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hali Ludowej Sp. z o.o.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email