Międzynarodowe Targi Urządzeń Rozrywkowych SUREXPO

Od  13 do 15 października w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbywają się Międzynarodowe Targi Urządzeń Rozrywkowych – SUREXPO. W tym roku przypada 10. jubileuszowa edycja.

Targi SUREXPO są uznawane za najważniejszą i zarazem jedyną imprezę branży rozrywkowej w Polsce. Ponadto to jedno z ważniejszych wydarzeń tego typu w centralnej i środkowej Europie. Targi co roku goszczą wystawców z całego świata. W tegorocznej edycji około 45 wystawców zaprezentuje urządzenia rozrywkowe takie jak: symulatory, bujaki, siłomierze, kapsuły, dart, kręgle, bilard, wyposażenie do intensywnie rozwijających się w ostatnim czasie parków rozrywki i sal zabaw, automaty sprzedażowe, terminale internetowe, systemy płatnicze i wiele innych. Tegoroczne targi zapowiadają się na znacznie mniejsze od ubiegłorocznych edycji. SUREXPO  to także miejsce, w którym odbywają się panele dyskusyjne, wykłady i spotkania branżowe.

Targi odbywają się w Centrum Expo XXI, na ul. Prądzyńskiego 12/14, w godzinach 10.00-18.00 (czwartek-piątek) oraz 10.00-16.00 (sobota). Organizatorem Targów jest Agencja Reklamowa Wigor z Wrocławia.

Kontakt:
Agencja WIGOR
ul. Sokolnicza 34-38, 53-660 Wrocław
tel. 71 342-62-71, 359-08-51
e-mail: office@wigor-targi.com
www.wigor-targi.com

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email