Wystawa “Studio Dźwięku” na sprzedaż

Wystawa “Studio dźwięku” to angażujący, interaktywny projekt o charakterze rodzinnym, w którym dzieci wraz z rodzicami i opiekunami mają możliwość eksperymentować ze światem dźwięków. Każdy, kto chce bawić się muzyką, znajdzie swoją przestrzeń do interakcji.

Użyteczność

Podstawowym założeniem wystawy jest doświadczanie świata dźwięków. Stworzone interaktywne środowisko dźwiękowe, gry i zagadki muzyczne wciągną odwiedzających do zabawy i testowania dźwięków. Odpowiednio zaprojektowane systemy dźwiękowe oraz zainstalowane ekrany dźwiękochłonne sprawią, że instalacja jest z jednej strony atrakcyjna dla ucha i oka, a z drugiej – nie będzie uciążliwa dla otoczenia.

Edukacja i rozrywka

Wystawa ma wyraźnie zaznaczony element edukacyjny. Edukacja na temat kanonów muzyki klasycznej, regionalnej czy współczesnej odbywa się poprzez zabawę. Wystawa w kreatywny sposób pokazuje uczestnikom, że za pomocą dźwięków można opowiadać historie i przeżywać interesujące przygody. Uczestnicy wystawy poznają klasyczne a także charakterystyczne dla wielu krajów utwory, które na stałe weszły do obiegu.

Wystawa składa się z czterech elementów:

– Studio Dźwiękowe –uchem po mapie

– Filharmonia –tajniki muzyki klasycznej i nie tylko

– Instrumentarium –skąd się biorą dźwięki

– Cztery Pory Roku – skąd muzycy czerpią inspiracje

Więcej informacji na temat sprzedaży wystawy pod numerem telefonu 607 332 400 lub mailowo marek@marekpisaerski.pl

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email