We wtorek 14 lipca Energylandia obchodziła 6. urodziny

Park w Zatorzu działa od 2014 roku. Po 6 latach może się pochwalić ponad 35 hektarową powierzchnią i blisko 80 atrakcjami zlokalizowanymi w 5 strefach zabawy.
Znajduje się tam największy w Polsce odkryty Park Wodny. Energylandia to największy i najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce. Na ich koncie są 2 rekordy świata i 1 rekord Europy.

Specjalnie na tę okazję Energylandia przygotowała wiele niespodzianek. Dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia, a na dziedzińcu wejściowym czekał na wszystkich gości ogromny tort urodzinowy.

W Bajkolandii – strefie dla najmłodszych, animatorzy modelowali balony a na scenie Kids Show odbywały się pokazy: Bubble Show, Happy Circus i It’s Energylandia Show. Dodatkowo obok restauracji Formuła oraz w Strefie Królewskiej na dziedzińcu znajdowało się Koło Fortuny. Każdy mógł spróbować swojego szczęścia i wylosować jgadżety przypominające pobyt w Energylandii. W najnowszej strefie Parku – Smoczym Grodzie odbywały się pokazy Abracadabra Magic Show do Carnival Theater. Energylandia przygotowała również ciekawą ofertę dla wielbicieli akcji, a w szczególności szybkich samochodów i ekstremalnych pościgów.

Tego dnia wyjątkowo odbywały się pokazy Extreme Show. Na terenie Water Park odbywała się Tropical Zumba – tańce prowadzone przez animatorów, w których każdy mógł wziąć udział.

Materiał prasowy: Energylandia

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email