Walentynkowa promocja w Energylandii

Święto wszystkich zakochanych, czyli Walentynki coraz bliżej.

Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym romantyzm będzie celebrowany na wiele sposobów, jednak zawsze z ukochaną osobą. Energylandia proponuje zakup niepowtarzalnego prezentu walentynkowego jakim jest bilet do ich parku. Taki oryginalny i zaskakujący upominek, z pewnością wywoła uśmiech na twarzy drugiej połówki.

Zastanawiając się nad samym celem obdarowywania trzeba pamiętać, że podarek ma przede wszystkim być symbolicznym dowodem miłości i pamięci o ukochanej osobie. Dobrze jednak, jeśli po jego wręczeniu popłyną łzy szczęścia, a być może powrócą niezapomniane wspomnienia z nim związane. Nasza propozycja z pewnością zagwarantuje takie emocje. W końcu Energylandia nazywana jest fabryką radości! 75 atrakcji podzielonych na cztery strefy z aż 15 Roller Coasterami to w wielki skrócie to, co oferuje ten Park Rozrywki. Pierwszą okazją do pośmigania na tych atrakcjach będziecie mieli już 4 kwietnia, czyli w dniu Otwarcia Sezonu 2020!

Z okazji Walentynek Energylandia przygotowała specjalną promocję na sprzedaż biletów prezentowych, która potrwa od 6 do 14 lutego 2020 r. Bilety te wyróżniają się pięknym wydaniem i eleganckim opakowaniem.  

Za indywidualny bilet normalny zapłacimy teraz 109 zł,

za normalny 2-dniowy 189 zł,

znów za ulgowy do 140 cm wzrostu 69 zł,

a za ulgowy 2-dniowy 109 zł!

Już w tym sezonie planowane jest otwarcie kolejnej, nowej strefy Aqualantis, w której odkryjemy na nowo niegdyś zatopioną krainę. To królestwo będzie miało swoją flagową atrakcję o nazwie Abyssus, a za nią kryć się będzie unikatowy double launch coaster typu shock wave! To typ Roller Coastera, który podwójnie wbije nas w fotel dzięki systemowi wyrzutu elektromagnetycznego, dzięki któremu wagoniki rozpędzą się w parę sekund do 100 km/h! To tylko jedna z wielu atrakcji, które zobaczyć możecie już teraz na profilach facebook i instagram Energylandii!

Bilet na walentynki w promocyjnej cenie kupisz poprzez stronę internetową: https://ticket.energylandia.pl/

Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej  >>TUTAJ<<

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email