„Tomek ratuje cyrk” premierowy spektakl bohaterów bajki

Tomek i Przyjaciele wreszcie przyjeżdżają do Polski. “Tomek ratuje cyrk” to muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat.

Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż. Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy. Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę.

Widowisko jest polska wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.

Przedstawienie będzie miało swoja polską premierę 29 lutego 2020 r., odwiedzi łącznie 10 miast w całym kraju.

Więcej: https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/tomek-i-przyjaciele/

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email