Targi EAS w Berlinie w październiku – największe targi branży rozrywki w zasięgu ręki

Najważniejsze europejskie targi branży rozrywkowej Euro Attractions Show trafiają do Berlina (Niemcy). Oczekuje się, że EAS 2012, które odbędą się w dniach od 9 do 11 października w Messe Berlin, odwiedzi ponad 7 500 gości.

Ekspozycje – Zobacz nowości!

Ponad 330 wystawców w trzech halach będzie prezentować swoje najnowsze innowacyjne produkty i usługi w ponad 100 kategoriach produktów. Każdy znajdzie coś dla siebie: przejażdżki w parkach rozrywki i parkach tematycznych, place zabaw i dmuchane urządzenia rozrywkowe, usługi architektoniczne i projektowe, sprzęt dla parków wodnych, gry na monety, gry zręcznościowe, wygrywanie nagród, produkcje teatralne oraz usługi i sprzęt konserwacyjny.

Program konferencji – Dowiedz się, co jest skuteczne!

Program konferencji w EAS stał się podstawowym źródłem edukacji i prezentacji najlepszych praktyk dla branży rozrywkowej w Europie. Praktyczne prezentacje (zawarte w pakiecie rejestracyjnym) oferują uczestnikom przegląd trendów i doświadczeń innych operatorów w branży rozrywkowej w Europie oraz możliwość zdobycia świetnych rad, jak ulepszyć działanie swojego biznesu. Program obejmie różnorodne tematy, takie jak media społecznościowe, zarządzanie obsługą gości, bezpieczeństwo, polityka cenowa i polityka zniżek oraz technologie płatności, przychody ze sprzedaży na terenie parku oraz imprezy na Halloween. W programie znajdzie się też specjalne seminarium poświęcone rynkom wschodzących oraz wyznaczony dzień centrów rozrywki/krytych placów zabaw.

Wycieczki i imprezy specjalne  – Odwiedź to, co wyjątkowe

EAS oferuje dwie zakulisowe wycieczki do dwóch szczególnych atrakcji w okolicy Berlina : do historycznego studia filmowego Babelsberg z popularnym parkiem Filmpark Babelsberg lub do zadziwiającego ośrodka Tropical Island Resorts, w wyjątkowy sposób łączącego największą na świecie konstrukcję kopułową z krytym parkiem wodnym, atrakcjami i noclegami. W trakcie wycieczki końcowej po zakończeniu targów uczestnicy odwiedzą Heide-Park, Hansa-Park i Hamburg z jego bogactwem atrakcji. Zaplanuj uczestnictwo w EAS 2012 i nawiązywanie kontaktów z nowymi i znajomymi partnerami podczas targów i różnych imprez specjalnych. Uczestnicy z ponad 100 krajów będą reprezentować wszelkie rodzaje atrakcji parków rozrywki, parków tematycznych, ogrodów zoologicznych i akwariów, centrów rozrywki, atrakcji turystycznych, parków wodnych, karnawałów i minigolfa oraz nowych deweloperów.

 Weź udział w EAS 2012 w Berlinie i poznaj  jedną z najbardziej tętniących życiem stolic na świecie, pełną zadziwiających obiektów, światowej klasy muzeów  oraz fantastycznych restauracji i sklepów. Rejestracja rozpoczyna się w czerwcu wyjątkowymi ofertami specjalnymi, więc nie przegap okazji!

Organizatorem targów jest największa na świecie organizacja branzowa IAAPA ( International Association of Amusements Parks and Attractions).Więcej aktualnych informacji na temat nowych seminariów i imprez znaleźć można pod adresem www.IAAPA.org/EAS.

Kontakt w sprawach szczegółowych z redakcją magazynu “Atrakcje”.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email