IAAPA Attractions Expo 2012 w Orlando już niebawem

Zapraszamy na IAAPA Attractions Expo 2012, stanowiące największe w tym roku wydarzenie w branży atrakcji. Od samych targów, przez sesje edukacyjne, po networking – wystawcy zdobędą ważne kontakty, zapoznają się z nowymi koncepcjami i przedstawią swoją ofertę na największym zgromadzeniu specjalistów branży rozrywki i atrakcji na świecie.

W dniach 12-16 listopada, Międzynarodowe Stowarzyszenie Parków Rozrywki i Atrakcji (IAAPA) przywita ok. 25 tys. wystawców, w tym 1100 firm w Orange County Convention Center w Rolando, USA na konferencji i targach światowej branży atrakcji i parków rozrywki.

IAAPA Attractions Expo 2012 cechować się będzie największą powierzchnią wystawienniczą od 10 lat. Nie warto przegapić możliwości zapoznania się z innowacyjnymi produktami i usługami prezentowanymi przez ponad 1100 firm. Zewnętrzna przestrzeń wystawiennicza, którą trzeba zobaczyć, obfitować będzie w produkty i usługi zaprojektowane by bawić i zadziwiać.

Pokazane zostaną produkty z ponad 90 kategorii, w tym: przejażdżki, pokazy,gry, dmuchańce, pamiątki oraz różnorodne innowacje, a wszystko to zgromadzone na 43664 m2 powierzchni wystawienniczej.

Rejestracja dostępna jest pod adresem: http://registration3.experientevent.com/showIAA121/Defaultpress.aspx

Źródło: informacja prasowa IAAPA

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email