Dinozaury “uwiły sobie gniazdko” w Manufakturze !

Czy można ZOBACZYĆ jakiego koloru był korytozaur i ZMIERZYĆ jak długi ogon miał diplodok?

Czy można DOTKNĄĆ grzbietu dimetrodona, a potem STANĄĆ W CIENIU korytozaura?

Czy można PRZESTRASZYĆ SIĘ cearadaktyla lub STANĄĆ OKO W OKO z tyranozaurem?!

TERAZ JUŻ MOŻNA!!!

W parku na terenie Manufaktury została otwarta „Dinolandia”!

Ten niezwykły Ogród Dinozaurów pozwoli zarówno dzieciom jak i dorosłym poznać prehistoryczny świat i przeżyć niezapomnianą przygodę w jurajskiej scenografii. Będzie to nie tylko miejsce do wspaniałej zabawy dla najmłodszych, ale także sposób na poznanie historii dinozaurów poprzez edukacyjną wystawę tematyczną składającą się z modeli dinozaurów naturalnej wielkości oraz stanowisko paleontologiczne dla najmłodszych odkrywców zdobywających certyfikat Tropiciela.

Wśród atrakcji parku, oprócz zwiedzania i zabawy, na odwiedzających czekać będą warsztaty tematyczne, mini – golf dla fanów w każdym wieku oraz mnóstwo konkursów, zabaw i atrakcji przygotowanych przez naszych animatorów.

Ten wyjątkowy Park nieustannie będzie się zmieniał. Osiedlą się na jego terenie Indianie, który przygotowali mnóstwo zabaw i gier zarówno dla najmłodszych jak i starszych odwiedzających. Będzie można postrzelać z łuku, wziąć udział w wyścigach żółwi, łowieniu ryb lub walce na kije!
Do tego co tydzień do „Dinolandii” zawita inny eksponat z Experymentarium. Eksperymentowanie na świeżym powietrzu na pewno wyjdzie wszystkim na zdrowie!

Zapraszamy od poniedziałku do niedzieli od 11.00 do 20.00

Rezerwacje:

Experymentarium

Manufaktura

Łódź, ul. Karskiego 5, tel. 42 633 52 62

www.experymentarium.pl

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email