Słynna kanadyjska firma „Forrec’ zaprojektuje „Park of Poland”!

Jako pierwsi podajemy kto zaprojektuje Park of Poland. Wiemy to od 3 lat od czasu turnieju golfowego poprzedzajacego IAAPA TRADE SHOW w Orlando, kiedy ze zdziwieniem redaktor wydawca Magazynu Atrakcje  Marek Pisarski dowiedział się o dużym projekcie w Mszczonowie od jednego z szefów Forreca Stevena C. Rhys. Ale dopiero teraz możemy o tym oficjalnie napisać.„Forrec” to najbardziej znana na świecie kanadyjska firma projektująca parki i inne atrakcje tematyczne. Jak dotąd brali oni udział w planowaniu i designie projektów w 20 krajach. Mają 40 lat doświadczenia. Do ich znamienitych partnerów należą firmy takie jak: Universal Studios, The Tussauds Group, Samsung Everland, Paramount Studio City, LEGOLAND Development Corporation, Hyundai Group oraz World Wrestling Entertainment.

Osiągnęli oni swój wysoki status dzięki swoim wyjątkowym technikom projektowania i sposobowi współpracy z partnerami. Podkreślają, że niezależnie od charakteru danego projektu, zawsze zaczynają od silnej, głównej idei która przenika każdy jego aspekt.

W ciągu wielu lat swojej działalności, wypracowali coś, co nazywają „kulturą ścisłej współpracy”- wielodyscyplinowe podejście do designu, stosowne w przypadku każdego projektu. Odnosi się ono także do innych obszarów współpracy, ponieważ poza planowaniem i projektowaniem, firma zapewnia także, m.in. kreację („creative concepts”), rozwój programów czy zarządzanie wzornictwem.Już niebawem więcej na ten temat w wywiadzie Marka Pisarskiego z vice prezesem Forreca -Stephenem C.Rhys.

Projekt jest więc w dobrych rękach. Teraz musimy tylko trzymać kciuki za powodzenie Park of Poland.

zdjęcie z archiwum Marka Pisarskiego- na zdjęciu Steven Rhys-viceprezydent firmy Forrec i Marek Pisarski-redaktor naczelny magazynu Atrakcje-Marek Pisarski Imagineering

 

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email