Elton John wystąpi w Polsce!

Jak informuje poznańska agencja Prestige MJM, 7 lipca tego roku w Atlas Arenie w Łodzi wystąpi Elton John – jeden z najwybitniejszych piosenkarzy wszech czasów, legenda światowej muzyki, zdobywca wielu prestiżowych nagród przemysłu filmowego i muzycznego.

Legendarny brytyjski artysta da w Polsce dwa koncerty. 8 lipca wystąpi w Ergo Arenie w Trójmieście, a dzień wcześniej odwiedzi Łódź. Oba koncerty odbędą się w ramach cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”.

Wszyscy Łodzianie zainteresowani wzięciem udziału w tym spektakularnym widowisku będą mogli nabyć bilety od 16 stycznia od godziny 12.00, wchodząc na stronę www.imprezyprestige.com, jak również poprzez sieć Ticketpro, czy w  Empiku, Media Markt i Saturnie. Ceny biletów wynoszą 180, 250, 270, 280, 350, 399 i 499 złotych, a za specjalny pakiet vipowski trzeba będzie zapłacić 699 złotych.

Nie minęło wiele czasu od kiedy polscy fani brytyjskiego muzyka mieli szansę zobaczyć go na żywo, gdyż w maju 2010r. grał on na stadionie Polonii w Warszawie. Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji przyjść na koncert Eltona Johna z pewnością nie przegapią drugiej szansy.

Sir Elton John to słynny brytyjski artysta tworzący od ponad 40 lat. W 2008r. magazyn muzyczny „Billboard” określił go mianem „mającego największe powodzenie męskiego artystę solowego”, przyznając mu 1. miejsce na liście „The Billboard Hot 100 Top All-Time Artists”, zaś jego singiel „Candle In The Wind 1997”, dedykowany tragicznie zmarłej księżnej Dianie, do dnia dzisiejszego sprzedał się w liczbie 33 mln egzemplarzy na całym świecie, co również jest wg Billboard wynikiem rekordowym. John został wprowadzony do Hali Sław Rock and Rolla ( „The Rock and Roll Hall of Fame”) w roku 1994, a dwa lata później królowa Elżbieta II nadała mu tytuł szlachecki.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email