Dni Otwarte Piwnic na Św.Urbana;24-25 maja

Jak poinformował nas Słowacki Osrodek Informacji Turystycznej w maju tego roku odbędzie się kolejna edycja Dni Otwartych Piwnic na Św.Urbana. Poniżej komunikat ośrodka.Po raz siódmi zapraszamy Państwa na DNI OTWARTYCH PIWNIC NA ŚW. URBANA.  Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 24 – 25 maja 2013 . Winne piwnice otwarte będą w piątek w godzinach 14:00 – 21:00 oraz w sobotę w godz. 12:00 – 21:00.

Wspólnie z właścicielami winnic przygotowaliśmy dla Państwa ponad 100 starych, urokliwych piwnic, w których będziecie mogli delektować się smakiem szlachetnych, regionalnych win.

Bilety wstępu w cenie 40 € (w tym talon o wartości 20 € na zakup win) można rezerwować pod adresem: Zrzeszenie Małokarpacki Szlak Winny – Małokarpacki Ośrodek Oświatowy, Horná 20, Modra, tel.: 00421/33/643 34 89, E-mail: mvc@mvc.skwww.mvc.sk

Bilet upoważnia Państwa do odwiedzenia wszystkich winnych piwnic oraz degustacji regionalnych win. Przy zakupie biletu otrzymujecie kieliszek degustacyjny, winny paszport, mapę z wykazem wszystkich „Otwartych winnych piwnic” oraz inne niespodzianki. Sądzimy, że będą to niepowtarzalne i miłe przeżycia w atmosferze wiosenno-letniego, sobotniego popołudnia.

Więcej informacji na temat winiarstwa na Słowacji znajdą Państwo na stronie – www.winoslowackie.pl.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email